Meble gabinetowe

Meble MDD to nowoczesny design

MyTurn

nowoczesna kolekcja. sofy, fotele i stoliki profim

Stoły konferencyjne

Produkty MDD to najwyższa jakość wykonania

Nowoczesna wyspa

fotele i sofy dwu- i trzyosobowe profim

Strefa Spotkań. Stoły konferencyjne i stoliki

  • W każdej dziedzinie naszego życia podejmowanie decyzji i dzielenie się wiedzą to codzienność.
  • Wybór odpowiedniego miejsca na spotkanie jest sprawą bardzo ważną a właściwą atmosferę zapewnia w prawidłowy sposób zorganizowana przestrzeń.
  • Każde z miejsc powinno być tak wyposażone, aby wspierać efektywność pracujących tam ludzi.
  • W współczesnych biurach strefy spotkań to nie tylko klasyczne sale konferencyjne, ale także miejsca przeznaczone dla kilkuosobowych zespołów, pozwalające na ciekawą aranżacją przestrzeni i optymalizację wydatków.
Read More

Strefa Spotkań. Stoły konferencyjne i stoliki

Co państwu oferujemy?

Stoliki PROFIM MYTURN SOFA

MyTurn Sofa to kolekcja foteli, sof i stolików. Kolekcja dedykowana jest do gabinetów prezesów i managerów wyższego szczebla, ale również do miejsc reprezentacyjnych w firmach, takich jak recepcje, lobby, hole.

Stoliki PROFIM OCTOBER

October to efektowna kolekcja foteli, sof i stolików świetnie nadająca się do hoteli, pensjonatów, kancelarii i innych miejsc użyteczności publicznej, pasująca zarówno do nowoczesnych jak i tradycyjnych wnętrz w stylu retro. Dzięki odejściu od minimalistycznych, geometrycznych form, wprowadzeniu bogatszej kolorystyki i materiałów takich jak drewno przestrzenie zyskują znacznie bardziej przyjazny charakter. 

   

 

Stoły konferencyjne MIKOMAX MIRAGE 

Nieodzownym elementem biznesu są częste spotkania i narady. Wygodna i przyjazna przestrzeń, odpowiednie wsparcie techniczne, wysokiej klasy materiały - to wszystko ma wpływ na komfort pracy i jakość podejmowanych decyzji. 

Stoły składane MIKOMAX FLIPPER

Stoły składane świetnie sprawdzają się jako meble konferencyjne, dając nieograniczoną możliwość łączenia ich w dowolne konfiguracje – tak, by najlepiej dopasować aranżację do pomieszczenia i charakteru spotkania.