MyTurn

nowoczesna kolekcja. sofy, fotele i stoliki profim

Stoły konferencyjne

Produkty MDD to najwyższa jakość wykonania

Nowoczesna wyspa

fotele i sofy dwu- i trzyosobowe profim

Meble gabinetowe

Meble MDD to nowoczesny design

Strefa Spotkań. Stoły konferencyjne i stoliki

  • W każdej dziedzinie naszego życia podejmowanie decyzji i dzielenie się wiedzą to codzienność.
  • Wybór odpowiedniego miejsca na spotkanie jest sprawą bardzo ważną a właściwą atmosferę zapewnia w prawidłowy sposób zorganizowana przestrzeń.
  • Każde z miejsc powinno być tak wyposażone, aby wspierać efektywność pracujących tam ludzi.
  • W współczesnych biurach strefy spotkań to nie tylko klasyczne sale konferencyjne, ale także miejsca przeznaczone dla kilkuosobowych zespołów, pozwalające na ciekawą aranżacją przestrzeni i optymalizację wydatków.
Read More

Meble gabinetowe

Meble gabinetowe MDD MITO

Dodadzą klasy każdemu pomieszczeniu. Dwa rodzaje biurek, w wersji podstawowej i wzbogaconej o charakterystyczną szafkę, umożliwiają aranżowanie zarówno małych, jaki i dużych przestrzeni według indywidualnych potrzeb. Struktura zastosowanego materiału, dostępnego w dwóch kolorach: jasny i ciemny platan, w połączeniu z lakierowanymi, białymi elementami doskonale podkreśla prestiż oraz indywidualizm tej kolekcji.

Meble gabinetowe MDD CRYSTAL

Ekskluzywna propozycja dla tych, którzy w meblach cenią styl i klasę. Perfekcja, czysta forma, przestrzenność i trzymanie się zasady im mniej tym lepiej, starannie dobrane i przemyślane proporcje. Jedyny element dekoracji stanowi nakładka chromowana umieszczona w górnej części nogi. Szykowne, kontrastujące i wykonane z wyszukanych materiałów wykończeniowych meble w stylu glamour, to przede wszystkim blask i często odważne ale wysmakowane połączenia kolorystyczne.

   

Meble gabinetowe SVENBOX ECHO

ECHO to zestaw mebli gabinetowych o klasycznej formie w gustownym dekorze orzecha nizinnego pozwala zaprojektowanie ekskluzywnego biura. Charakterystyczny element dystansu aluminiowego pojawiający się w biurku, wzmacnia efekt świeżości i lekkości całego kompletu.