Stoły konferencyjne

Produkty MDD to najwyższa jakość wykonania

Nowoczesna wyspa

fotele i sofy dwu- i trzyosobowe profim

MyTurn

nowoczesna kolekcja. sofy, fotele i stoliki profim

Meble gabinetowe

Meble MDD to nowoczesny design

Strefa Spotkań. Stoły konferencyjne i stoliki

  • W każdej dziedzinie naszego życia podejmowanie decyzji i dzielenie się wiedzą to codzienność.
  • Wybór odpowiedniego miejsca na spotkanie jest sprawą bardzo ważną a właściwą atmosferę zapewnia w prawidłowy sposób zorganizowana przestrzeń.
  • Każde z miejsc powinno być tak wyposażone, aby wspierać efektywność pracujących tam ludzi.
  • W współczesnych biurach strefy spotkań to nie tylko klasyczne sale konferencyjne, ale także miejsca przeznaczone dla kilkuosobowych zespołów, pozwalające na ciekawą aranżacją przestrzeni i optymalizację wydatków.
Read More

Lady recepcyjne

Lady recepcyjne: MDD VALDE

VALDE - subtelna lada doskonale wpisująca się w aktualne trendy. Dzięki połączeniu szlachetnych materiałów - szkła, aluminium i kolorowych laminatów tworzy elegancką, reprezentacyjną całość. Blat z hartowanego białego szkła doskonale współgra z połyskującym frontem lady, a poziomo biegnące aluminiowe listwy delikatnie podkreślają kształt oraz nowoczesny charakter bryły.

   

 

Lady recepcyjne: MDD ZEN

ZEN jest ladą recepcyjną potwierdzająca zalety minimalizmu. Jej prosta forma, połączona trzema prostokątnymi elementami, wystarczy, żeby nadać stylu każdemu pomieszczeniu. Moduły wyposażone w oświetlenie LED pełnią funkcję nie tylko estetyczną, ale i praktyczną - ułatwiając pracę w zaciemnionych pomieszczeniach.

   

Wykorzystany materiał aluminium szczotkowane w podstawie (cokole) lady harmonijnie komponuje się z białym kolorem lady.

 

Lady recepcyjne: MDD FORO

Kubistyczny kształt lady FORO doda oryginalności całemu pomieszczeniu. Dwa, zazębiające się, prostokąty tworzą front recepcji występujący w czterech wariantach kolorystycznych - bieli, zieleni, czerwieni i pomarańczu. Połysk frontów kontrastuje z matowym korpusem i blatem, które mogą być wykonane w bieli lub kasztanie.

   

 

Lady recepcyjne: MDD OVO

OVO jest wielofunkcyjną ladą dedykowaną małym pomieszczeniom lub biurom obsługi klienta. Obniżony blat ułatwia komunikację z klientem w pozycji siedzącej, a wspólna część blatu roboczego ułatwia wypełnianie dokumentów oraz sprzyja bezproblemowej komunikacji.

   

Podwyższona część lady kryje stanowisko komputerowe oraz pionową półkę na segregatory i dokumenty.

 

Lady recepcyjne: MDD TERA

Lada recepcyjna TERA łączy elementy HPL o wysokim połysku z płytą melaminowaną w bieli, dębie kanadyjskim lub orzechu. Jest to rozwiązanie modułowe pozwalające na tworzenie lad recepcyjnych zależnych od oczekiwań. Posiada opcjonalną nadstawkę podświetlaną światłem LED.

    

 

Lady recepcyjne: Svenbox Verona

Recepcja to zazwyczaj miejsce pierwszego bezpośredniego kontaktu między firmą, a klientem dlatego szczególnie ważne jest pierwsze wrażenie. Właściwie zorganizowana recepcja umożliwia współpracę z innymi działami firmy dzięki czemu klient szybko i sprawnie otrzymuje informacje.

    

Lady recepcyjne: Svenbox Sven

Rozwiązania dla najważniejszego, reprezentacyjnego miejsca w biurze, które pomaga tworzyć pozytywne wrażenie podczas pierwszego kontaktu klienta z firmą. Estetyka, funkcjonalność oraz doskonała harmonia miejsca pracy, wzmocniona w zestawieniu z linią mebli pracowniczych.