Polecamy

Dopełnieniem fotela Only Plus, na podstawie typu krzyżak jest sofa. Tak jak fotel, zapewnia komfort dzięki głębokiemu siedzisku oraz odpowiednio wyprofilowanemu oparciu. 

Czytaj więcej: Sofa Only Plus

Wieszak Seven to propozycja do nowoczesnych wnętrz, która nada pomieszczeniu wyrazistego charakteru. Wieszak wykonany z wysokiej jakości, wytrzymałej stali, lakierowej proszkowo w kilku radosnych kolorach do wyboru. Aby dodać wieszakom oryginalnego wyglądu zastosowano kontrastowe haczyki na ubrania, które wyglądają jak kolorowe guziki. Wieszak jako niebanalny element wystroju doskonale sprawdzi się zarówno w mieszkaniu, jak i w biurze.

Czytaj więcej: Wieszaki Seven

Clubin wyróżnia się zaokrągloną formą oraz designem nawiązującym do stylu pop-art. Jest doskonałą propozycja dla wszystkich, którzy wykraczają poza utarte schematy aranżacyjne.

Czytaj więcej: Ławka recepcyjna CLUBIN

VIK_C to biurka o konstrukcji płytowej składające się ze stabilnej podstawy oraz grubego blatu zabezpieczonego obrzeżem PVC 2mm, które daje gwarancje wieloletniej trwałości. 

Czytaj więcej: Meble pracownicze VIK_C

Siedzisko i oparcie:
- szerokie, komfortowe siedzisko i ergonomicznie wyprofilowane oparcie
- komfortowe, wysokie oparcie
- oparcie tapicerowane z obydwu stronrakter! 

Czytaj więcej: Fotel biurowy NEO LUX

YAN to doskonałe rozwiązanie dla firm w których podstawową rolę pełnią kilkuosobowe zespoły projektowe, potrzebujące przestrzeni do swobodnej interakcji. Stanowiska YAN zostały tak zaprojektowane, żeby samoistny i szybki kontakt nie stanowił najmniejszego problemu. Dlatego tez panele można stosować wymiennie dzieląc stanowiska linią prostą lub też krzyżowo. W ofercie znajduje się 5 rodzajów paneli które różnią się kształtem, wykończeniem, kolorem. Jedną z możliwości są panele akustyczne z zaokrąglonymi krawędziami i ozdobnym zamkiem błyskawicznym.

Czytaj więcej: Meble pracownicze Yan

Sofy i fotele biurowe są istotnymi elementami wyposażenia każdego biura. System Packman to nasza odpowiedź na to, że biuro może i powinno mieć charakter! 

Czytaj więcej: Sofy i fotele PACKMAN

Meble konferencyjne muszą być dostosowane do wielkości pomieszczeń, w których będą użytkowane. Stół konferencyjny może służyć jako kameralny mebel, przy którym zasiądzie 4-6 osób, np. w gabinecie prezesa. Może także wymagać takiej konstrukcji by pomieścić kilkanaście a nawet ponad 20 osób. Nasza oferta umożliwia realizację obu takich rozwiązań.

Czytaj więcej: Stoły konferencyjne Q-Box